Instrukcja Obsługi KNOPS

Knops - pełna kontrola nad dźwiękami otoczenia

Instrukcja obsługi
Ważna uwaga: przeczytaj uważnie ten podręcznik przed użyciem Knopsa. Knops to pierwszy w historii aparat słuchowy z możliwością regulacji w różnych ustawieniach. Każde ustawienie umożliwia odfiltrowanie różnych rodzajów hałasu. Oznacza to, że możesz nosić je podróżując, w pracy i na koncercie lub w klubie. Ale jest coś więcej: wyglądają pięknie, nie wymagają baterii ani aplikacji i są radością w noszeniu!
Ponadto, nie zapomnij sprawdzić tych pięciu krótkich filmów . Natychmiast spowodują, że wykorzystasz Knopsa we właściwy sposób.

Cztery ustawienia
Nasze produkty Knops® mają 4 ustawienia. Należy pamiętać, że różne sytuacje związane z głośnością wymagają różnych poziomów ochrony. Zdrowy styl życia słuchu wymaga, abyś nie był zbyt długo w głośnych hałasach / środowiskach. Przeczytaj nasze zastrzeżenie .

To ustawienie jest dostrojone, aby naśladować reakcję naturalnego ucha, nie zapewnia znaczącego obniżenia głośności. Jest zaprojektowany tak, abyś mógł swobodnie słyszeć bez konieczności wyjmowania produktów Knops®. Pamiętaj, że nie zapewnia on również ochrony w tej pozycji.

Ustawienie 2 zmniejszy głośność o około 10 db. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz nieco zmniejszyć głośność, ale należy pamiętać, że zawsze istnieje możliwość uszkodzenia uszu, nawet w przypadku noszenia produktów Knops®. Pozostajesz odpowiedzialny. Przeczytaj nasze zastrzeżenie powyżej.

Ustawienie 3 zmniejszy głośność o około 20 db. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz nieco zmniejszyć głośność, ale należy pamiętać, że zawsze istnieje możliwość uszkodzenia uszu, nawet podczas noszenia produktów Knops®. Pozostajesz odpowiedzialny. Przeczytaj nasze zastrzeżenie powyżej.

Ustawienie 4 zmniejszy głośność o około 30 db. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz bardzo zmniejszyć głośność, ale należy pamiętać, że zawsze istnieje możliwość uszkodzenia uszu, nawet podczas noszenia produktów Knops®. Pozostajesz odpowiedzialny. Przeczytaj nasze zastrzeżenie powyżej.

Jak włożyć w ucho zatyczkę KNOPS

Złap Knops® palcem wskazującym i kciukiem. Lekko podnieś górną część małżowiny usznej i delikatnie wsuń produkt Knops® do ucha ruchem obrotowym, aż będzie dobrze pasować . Zobacz obrazki. Końcówka powinna wejść do kanału słuchowego. Zeppelin powinien pasować ciasno za małżowiną . Zobacz zdjęcia poniżej, aby uzyskać wyjaśnienie lub kliknij w link by zobaczyć FILM.

Regulacja głośności KNOPS

Prawidłowe ułożenie KNOPS

Spójrz poniżej na obrazek jak prawidłowo powinien być umiejscowiony Twój KNOPS

Czyszczenie wkładek KNOPS

Zobacz zdjęcia poniżej, aby uzyskać wyjaśnienie lub kliknij w link by zobaczyć FILM.TM i © 2017 Knops. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zaprojektowany przez Knopsa w Amsterdamie,
Holandia.